Fatih Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi firmalar tespit edilmek istenirse sigortalı ve asansörlü taşımacılık yapan firmalara bakılmalıdır. Sigortalı taşımacılık hizmeti vermek her nakliyat firmasının yapabileceği bir iş değildir. Çünkü bu hizmeti veren firma eşyaların zarar görmeyeceğinin güvencesini verir ve bu anlamda firmasına, ekibine güvenir. Dolayısıyla herhangi bir sorun yaşanması da söz konusu olmayacaktır. Fatih evden eve nakliyat firmamız sayesinde de sigortalı taşımacılık hizmetinden faydalanarak eşyalarınızı en güvenli şekliyle uygun fiyatlar karşılığında taşıtabilirsiniz. Bunun için firma yetkililerimizle iletişime geçerek randevu almanız gerekir ve bu randevu neticesinde hizmet planı yapılır. Plana uyulur ve vakti geldiğinde eviniz hemen taşınır.

Sigortalı Taşımacılık Pahalı mı?

Fatih evden eve nakliyat firmamızdan alabileceğiniz hizmetlerden biri olarak da sigortalı taşımacılık hizmeti belirlenmiştir. Bu taşımacılık şekli ile evinizi taşımak isterseniz hemen bizleri arayabilir ve sigortalı taşımacılık istediğinizi belirterek herhangi bir gün için plan yapabilirsiniz. Sigortalı taşımacılık işlemi normal taşımacılık işlemi ile karıştırılmamalıdır. Sigortalı taşımacılık işlemi yapılırken taşınan eşyalar sigortalanır ve herhangi bir zarara uğramayacakları teyit edilir. Öyle ki eşyalar zarar görse bile bu zararı nakliyat firması karşılar. Dolayısıyla sigortalı taşımacılık hizmeti alan bir kimsenin eşyalar konusunda sorun yaşaması ve daha fazla para ödemesi söz konusu olmaz. Fakat sigortalı taşımacılık yöntemi diğer yöntemden biraz daha pahalıdır. Bunun nedeni ise sigortalı taşımacılık işleminde eşyalarınıza yapılan sigortadır.

Asansörlü Taşıma Hizmeti

Asansörlü taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız Fatih evden eve nakliyat firmamızla irtibata geçebilir ve böyle bir durum olduğunu söyleyebilirsiniz. Bunun neticesinde eşyalarınızı asansör kullanarak taşıtabilirsiniz. Taşımacılık işleminin adı her ne kadar asansörlü taşımacılık olsa da aslında kullanılan şey asansör değil bir makinedir. Bu makine ise genel olarak balkonlara dayanan bir vinçtir. Vincin demiri üzerine bir taşıyıcı platform kurulur. Bu platform sayesinde eşyalar rahatça yukarıya çıkar ve yine aynı şekilde aşağıya iner. Bunun sonucunda da taşıma işlemi çok kısa bir süre içinde tamamlanır. Sizler de asansörlü taşımacılık hizmetini aldığınızda zamanınızı fazla harcamamış olursunuz.

Adresim Nakliyat firmamız insanların evlerini taşıma konusunda diğer firmalara nazaran çok daha iyi ve kaliteli bir iş çıkarır. Bunda birçok etken olsa da en önemli etken müşterilerimize verdiğimiz değerdir.

Adres

Kemalpaşa Mah. 1958 Sk. No:5 Bağcılar / İstanbul

Copyright 2020 Adresim Nakliyat Tüm Hakları Saklıdır.

Web Tasarım | Seo : Sc Yazılım

Ara
× Whatsapp Destek