Sigortalı Nakliyat

adresim-evden eve nakliyatNakliyat firmalarının son dönemde tercih ettikleri taşıma şekillerinden biri de sigortalı taşımacılık yöntemidir. Sigortalı taşımacılık yöntemi müşteri odaklı bir taşıma şeklidir ve bu sayede müşterilerin mağdur olmaları engellenir. Eğer sizler de sigortalı taşımacılık hizmeti alarak evinizi en iyi şekilde taşıtmak istiyorsanız hemen bizlerle iletişime geçebilir ve bu isteğinizi yerine getirebilirsiniz. Sigortalı taşımacılık genel olarak eşyaların zarar görmemesi için ortaya çıkan bir taşımacılık yöntemidir. Bu yöntem ile eşya taşıttığınızda eşyalar taşıma aracından yeni eve ulaşana kadar sigortalı olarak görülür. Dolayısıyla eşyaların zarar görmesi durumunda sizlerin zararınızı karşılayacak olan nakliyat firmasıdır.

Adresim Sigortalı Taşımacılık Fiyatları

Sigortalı taşımacılık hizmeti nakliyat hizmetinden farklı olarak sigorta hizmetini de içinde barındırır. Dolayısıyla sigorta işi için de ayrıca para ödemeniz gerekir. Bu durum nakliyat firması ve taşınacak eşyalara göre değişebilir. Bunun için hizmet almak istediğiniz firmayı arayarak iletişime geçebilirsiniz. Böylece sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde işlerinizi halletmiş ve evinizi de taşıtmış olursunuz. Güvenli bir taşıma için tercihinizi her zaman sigortalı taşımacılıktan yana yapmanız gerekir.

Adresim Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Sigortalı taşımacılık hizmeti eşyaların taşındığı sırada sigortalanmasına verilen addır. Bu hizmet sayesinde eşyalarınızın zarar görme ihtimali de ortadan kalkacaktır. Dilerseniz sizler de eşyalarınızı sigortalı taşımacılık yöntemi ile taşıtabilir ve onlara bir zarar gelmesini engelleyebilirsiniz. Böylece ekstra bir masraf yapmanıza da gerek kalmayacaktır.

Adresim Nakliyat firmamız insanların evlerini taşıma konusunda diğer firmalara nazaran çok daha iyi ve kaliteli bir iş çıkarır. Bunda birçok etken olsa da en önemli etken müşterilerimize verdiğimiz değerdir.

Adres

Kemalpaşa Mah. 1958 Sk. No:5 Bağcılar / İstanbul

Copyright 2020 Adresim Nakliyat Tüm Hakları Saklıdır.

Web Tasarım | Seo : Sc Yazılım

Ara
× Whatsapp Destek